KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524574
nr 1352 4574
Per Elfström
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1971. Mixed media, 40x38 cm
Per Elfström, svensk bildkonstnär född 1941 i Tikkorila utanför Helsingfors, Finland.
Utrop:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:56:02
Per Elfström
Läs mer om Per Elfström